Informacja dla rodziców uczniów Publicznego Przedskola w Domosławicach

Szanowni Rodzice,
zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich przedszkolaków wraz z rodzicami już juto 01.09 od godziny 7:00
Informujemy, że przedszkole nie jest placówką feryjną i pracuje w trybie ciągłym od poniedziałku do piątku od 7:00 do 16:00
Przypominamy, że w szkole obowiązują przepisy covidove, które dzielą budynki szkół i przedszkoli na strefy dostępne dla rodziców.
Rodzice mogą z dziećmi przebywać jedynie w części dla rodzica (szatnia i korytarz przy sekretariacie), w której przekazują dziecko pod opiekę pracownika Zespołu Szkół. Z tej strefy również dziecko jest odbierane po zajęciach. Na terenie szkoły rodziców obowiązują maseczki.
Wszelkie szczegółowe informacje na ten temat są dostępne na miejscu w sekretariacie szkoły.
Zalecenia i rozporządzenia odnoście przepisów sanitarnych znajdą Państwo również na stronie szkoły www.domoslawice.pl w zakładce "Aktualności" - COVID21.