Dzień Babci i Dziadka

Są takie dni; szczególne i wyjątkowe dni w roku, gdy każdemu robi się ciepło na sercu. To dni pełne: uśmiechów , wzruszeń i łez radości.
Wtedy właśnie wnuki składają swoim Babciom i Dziadkom serdeczne życzenia i toną w ich ciepłych uściskach, obsypani gorącymi całusami.

W Zespole Szkół i Przedszkola w Domosławicach, zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. Dnia 8 lutego 2019 roku, odbyła się uroczystość z tej właśnie okazji. Na wstępie wicedyrektor szkoły mgr Marek Perc powitał wszystkich gości ciepłymi słowami. Po występie Pana wicedyrektora rozpoczął się piękny program artystyczny. Dzieci zaprezentowały wzruszające wiersze i piosenki. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w pouczającym przedstawieniu pt. „Metoda na Babcie”. Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role a Goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa i przestrogi kierowane pod Ich adresem. Oprócz montażu słowno-muzycznego szanowni Goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków. Następnie dzieci obdarowały swoich kochanych Dziadków wspaniałymi prezentami.
    Atmosfera tej uroczystości była wspaniała. Brawom ze strony Gości nie było końca. Czas szybko upłynął w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci wraz z wychowawczyniami, paniami : Marią Rosiek, Joanną Hnatów, Anną Cabałą oraz Ewa Ceterą, gorąco podziękowały przybyłym gościom za obecność i zaprosiły na następną uroczystość z okazji Ich Święta.
    Z serca dziękujemy Wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości.

gallery1 gallery1

Publiczne Przedszkole w Domosławicach