Przedszkole_wydarzenia

Przedszkolaki

,,Znaczącą pozycję w życiu i aktywności małego dziecka zajmuje nauczyciel. Ma on istotny wpływ na rozwój dziecka. Od niego zależy, czy i w jakim stopniu będzie ono aktywne, a tym samym ,w jaki sposób będzie się rozwijało. Myśląc o rozwoju dzieci trzeba przede wszystkim pamiętać, że każde dziecko ma własny, niepowtarzalny ,"schemat rozwojowy". Każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie." Ryszard Więckowski.

mt_gallery

Przedszkolaki i kosmos

W tym tygodniu tematem zajęć maluchów był kosmos🌏🌐🗺️🚀🛸: - ufoludki w oczach przedszkolaków - astronauta i rakiety kosmiczne - planety/układ słoneczny.

mt_gallery

Dzień Kota

17 lutego maluchy obchodziły Światowy Dzień Kota. Z tej okazji przedszkolaki na zajęciach zamieniły się w kociaki. Wysłuchały opowiadania mówiącego o tym skąd wzięło się święto kota a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, śpiewały piosenki o kotkach, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat tych milusińskich. Nie zabrakło też wesołych „kocich zabaw", rozwiązywania zagadek oraz malowania twarzy. Zapraszamy do galerii🐱😀🐱

 

mt_gallery

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych