Przedszkole_wydarzenia

Rekrutacja uzupełniająca do Publicznego Przedszkola

Informujemy, że w dniach od 25-28 kwietnia 2023r. do godz. 15:00 prowadzimy rekrutację uzupełniającą (na wolne miejsca) w Publicznym Przedszkolu w Domosławicach.

Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Drodzy Rodzice, Lista dzieci przyjętych do Publicznego Przedszkola w Domosławicach w postępowaniu rekrutacyjnym na rok 2023/2024 została zamieszczona na drzwiach wejściowych szkoły oraz przy wejściu do przedszkola.

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Publicznego Przedszkola na rok szkolny 2023/2024

Drodzy Rodzice,

Lista dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do Publicznego Przedszkola w Domosławicach w postępowaniu rekrutacyjnym na rok 2023/2024 została zamieszczona na drzwiach wejściowych szkoły oraz przy wejściu do przedszkola.

Rodzice kandydatów zakwalifikowanych zobowiązani są w terminie od 11 kwietnia od godz. 7:00 do 14 kwietnia do godz. 15:00 do potwierdzenia woli uczęszczania do przedszkola.

Niezłożenie powyższego dokumentu we wskazanym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

Przedszkolaki

,,Znaczącą pozycję w życiu i aktywności małego dziecka zajmuje nauczyciel. Ma on istotny wpływ na rozwój dziecka. Od niego zależy, czy i w jakim stopniu będzie ono aktywne, a tym samym ,w jaki sposób będzie się rozwijało. Myśląc o rozwoju dzieci trzeba przede wszystkim pamiętać, że każde dziecko ma własny, niepowtarzalny ,"schemat rozwojowy". Każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie." Ryszard Więckowski.

mt_gallery

Przedszkolaki i kosmos

W tym tygodniu tematem zajęć maluchów był kosmos🌏🌐🗺️🚀🛸: - ufoludki w oczach przedszkolaków - astronauta i rakiety kosmiczne - planety/układ słoneczny.

mt_gallery

Dzień Kota

17 lutego maluchy obchodziły Światowy Dzień Kota. Z tej okazji przedszkolaki na zajęciach zamieniły się w kociaki. Wysłuchały opowiadania mówiącego o tym skąd wzięło się święto kota a później uczyły się w jaki sposób opiekować się tymi zwierzętami, śpiewały piosenki o kotkach, dowiedziały się wiele ciekawych rzeczy na temat tych milusińskich. Nie zabrakło też wesołych „kocich zabaw", rozwiązywania zagadek oraz malowania twarzy. Zapraszamy do galerii🐱😀🐱

 

mt_gallery

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych