Konkurs wiedzy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim

Uczniowie naszej szkoły zdecydowali się wziąć udział w Małopolskim Konkursie Wiedzy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim pt.” (Nie) zwyczajna świętość - nasz Patron, Pasterz i Nauczyciel”. Pierwszy etap odbył się 2 grudnia. Uczestnicy wykazali się niezwykłą wiedzą. Trzy uczennice naszej szkoły: Kamila Wojtas klasa VI, Gabriela Świerczek klasa VII oraz Aleksandra Stańczykiewicz klasa VII zakwalifikowały się do etapu drugiego, który odbędzie się 10 grudnia. Natomiast uczniowie klas młodszych biorą udział w konkursie plastyczny również o Kardynale Wyszyńskim, którego wyniki poznamy wkrótce.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za wszystkich konkursowiczów !!!

gallery1 gallery1 gallery1

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych