Bal ósmoklasistów


"Na tym balu nad balami
Taki, co się pamięta latami"
Rok szkolny 2021/2022 był dla uczniów klasy ósmej pełen ciężkiej pracy i wysiłku związanego z powrotem po pandemii oraz egzaminami. Chwile wytchnienia i dobrej zabawy przyniósł im tegoroczny bal.
Przygotowanie do tak dużego przedsięwzięcia trwały długo i przyczyniły się do ponownej integracji uczniów. Wszystkim zależało na tym, by ta uroczystość przebiegła jak najlepiej i dostarczyła niezapomnianych wrażeń.
21 czerwca o godzinie 17:00 rozpoczęła się zabawa, która została oficjalnie otwarta przez pana Dyrektora Kazimierza Wojnickiego oraz uczniów klasy 8. Po krótkim przemówieniu padły słowa "bal uważam za otwarty" po czym młodzież odtańczyła swój pierwszy taniec. Gdy zabrzmiały młodzieżowe rytmy wszyscy wyszli na parkiet, nikogo nie trzeba było zapraszać do zabawy. Atmosfera była naprawdę wspaniała - w końcu to ostatnia wspólna zabawa tej klasy. Wszyscy uczniowie byli wdzięczni za możliwość uczestniczenia w wydarzeniach, które symbolizują zarazem koniec jak i początek nowego etapu w życiu młodego człowieka. To moment, który wzbudza refleksję nad tym jak szybko upływa czas.
Dziękujemy wszystkim, dzięki którym bal się odbył, zwłaszcza naszym kochanym Rodzicom. Oni bowiem zadbali o dekorację, zapewnili dyżury by było bezpiecznie, zastawili stoły smakołykami i zafundowali nam ten wspaniały dzień.
Dziękujemy też wszystkim Nauczycielom, którzy znaleźli czas by spędzić z nami miłe chwile
Uczniowie klasy ósmej

mt_gallery

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych