SOLIDARNI Z UKRAINĄ - KONCERT

Europejskie Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego pragnie zaprosić całą społeczność Szkoły Muzycznej oraz ZSiP w Domosławicach do udziału w szczególnym wydarzeniu, koncercie symfonicznym, poprzez który jako lokalna społeczność pragniemy wyrazić nasz akt sprzeciwu wobec rosyjskiej agresji na Ukrainę.
Jednocześnie zwracamy się z serdeczną prośbą o możliwie szeroką dystrybucję informacji o Koncercie Symfonicznych SOLIDARNI Z UKRAINĄ, który odbędzie się w niedzielę 6 marca 2022 o 19:00 w Europejskim Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego w Lusławicach.
Wstęp na koncert jest bezpłatny, przed koncertem będziemy również kwestować do puszek na rzecz uchodźców z Ukrainy!
Zależy nam na jak największej frekwencji, dlatego prosimy o szerokie udostępnianie tego postu tak, aby dotarł on do jak największej ilości osób. Bądźmy razem w tym trudnym czasie, wspólnie okażmy solidarność!