Informacja dot. nauki stacjonarnej oraz zdalnej od 31.01.2022r.

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie,

Zgodnie Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, Dyrektor Zespołu Szkół i Przedszkola informuje, że od dnia 31 stycznia 2022r. wprowadza się nauczanie zdalne dla uczniów klas 5-8 według obowiązującego planu lekcji. Dzieci z przedszkola i uczniowie  klas 1 – 4  kontynuują naukę stacjonarnie. Uczniowie szkoły muzycznej przechodzą na naukę zdalną od klasy pierwszej w każdym cyklu.

Bus będzie kursował według nowego rozkładu jazdy (informacja jest na stronie www).

W klasach od I C6 do VI C6 oraz od I C4 do IV C4 Szkoły Muzycznej I st. wprowadza się zdalny tryb nauczania, zgodnie z opracowanym harmonogramem. Na wniosek rodziców w ściśle określonych przypadkach, jest możliwość zorganizowania stacjonarnych zajęć. W tej sprawie proszę o konatakt z nauczycielami instrumentu.