Podstawowka_wydarzenia

Awaria dziennika elektronicznego

Szanowni Rodzice
poniżej zamieszczamy komunikat zespołu MobiReg w sprawie działania dziennika elektronicznego

Szanowni Państwo,

w wyniku awarii zasilania zewnętrznej serwerowni, która świadczy usługi naszej firmie, dostęp do systemu MobiReg jest aktualnie niemożliwy. Jest to renomowana firma działająca na polskim rynku i do tego typu sytuacji doszło po raz pierwszy od 15 lat jej funkcjonowania - szczegóły awarii są obecnie diagnozowane. Aby jak najszybciej umożliwić Państwu korzystanie z dziennika, system będzie uruchamiany etapami:
1. W pierwszej kolejności postaramy się przywrócić działanie dziennika na kontach administratorów i nauczycieli oraz z poziomu aplikacji na urządzenia mobilne.
2. Konta uczniów/rodziców oraz serwer poczty i zadań domowych zostaną uruchomione dopiero w późnych godzinach wieczornych.
Dziękujemy za Państwa cierpliwość i zrozumienie. Wierzymy, że pełna dostępność dziennika elektronicznego zostanie przywrócona możliwie jak najszybciej.

Serdecznie pozdrawia,
Zespół MobiReg

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

21 września w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, poprzedzone co prawda krótką, ale niezwykle zaciętą kampanią wyborczą. Kandydatów – Milenę Dudek (kl. 6), Tymoteusza Piętkę (kl. 5), Aleksandrę Stężowską (kl. 5), Maję Stężowską (kl. 4) i Karolinę Średniawę (kl. 7) wspierały sztaby wyborcze – koledzy i koleżanki z klas, przyjaciele oraz członkowie rodziny. Były więc plakaty, bitwa na hasła oraz prezentacje kandydatów na forum szkoły. W dniu wyborów obowiązywała cisza wyborcza, a głosy były oddawane w specjalnie do tego przygotowanym lokalu wyborczym.
Głosami uczniów, na przewodniczącą szkoły została wybrana Milena Dudek, a na jej zastępcę – Karolina Średniawa. Pozostali kandydaci wchodzą w skład Rady Samorządu.
Wszystkim kandydatom gratulujemy odwagi, wytrwałości i ciekawych pomysłów, a nowym reprezentantkom naszej szkoły - powodzenia
👏👏👏👏👏👏👏👏
 
 
IMG 20230921 073523 1
 

Spotkanie z psychologiem

Psycholog szkolny mgr Lucyna Mikulińska serdecznie zaprasza chętnych rodziców na spotkanie pt. " Herbatka z psychologiem- Szczęśliwe dzieci uczą się lepiej" w dniu 26 września o godz. 17:00, budynek ZSiP w Domosławicach. 

OKAPP - ocenianie kształtujące, aktywizacja, projekt i praktyka na zajęciach lekcyjnych w klasie 4

Aktywizacja wszystkich uczniów na lekcji języka angielskiego - wychodzimy z ławek, odkładamy długopisy i podręczniki, ruszamy się, uczymy i wygrywamy! Aktywnie ćwiczymy liczebniki. 

OKAPP - ocenianie kształtujące, aktywizacja, projekt i praktyka na zajęciach lekcyjnych w klasie 4

 

IMG 20230915 075023

 

 

Zebranie z Rodzicami

Drodzy Rodzice!

Dnia 14 września o godzinie 17:00 w Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Zespole Szkół i Przedszkola w Domosławicach  odbędzie się zebranie z rodzicami.

Po spotkaniu w klasach odbędzie się  zebranie Oddziałowych Rad Rodziców z Panem Dyrektorem.

Serdecznie zapraszamy.

Podkategorie

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych