Podstawowka_wydarzenia

Podziękowanie

Bardzo serdecznie dziękujemy Zespołowi Szkół w Gromniku z Dyrekcją na czele za włączenie się w akcję pomocy naszemu koledze Wojtusiowi Kiełbasie. Pieniądze zebrane podczas zbiórki zasilą konto Wojtka i pomogą mu walce z ciężką chorobą.
W imieniu własnym oraz rodziny Wojtusia bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że okazane dobro wróci do Was ze zdwojoną siłą.
{nomultithumb}

Tłusty czwartek w naszej szkole

Chyba nie będzie przesadą stwierdzenie, że po raz pierwszy w historii szkoły w Domosławicach pożegnanie karnawału było tak radosne, słodkie i huczne🎉. Świętowanie Tłustego Czwartku rozpoczęliśmy od słodkości – uczniowie, rodzice oraz nauczyciele dostarczyli na kiermasz pączki🥯, oponki🍩, ciastka🥐, ciasteczka🍰, placki🥧 i chrust 🥨– wszystko przepyszne, słodkie, tłuściutkie i kaloryczne – takie, jakie kochamy najbardziej. Dowód? Wystarczyło 15 minut, żeby większość tych rarytasów zniknęła ze stołów😍.
Popołudniu, po części słodkiej, przyszedł czas na część huczną i radosną🥳 – uczniowie bawili się na dyskotece karnawałowej. Ale nie byle jakiej! Przybyli na nią lekarze i pielęgniarki, strażacy, policjanci, budowniczy, laboranci, żołnierze, piłkarze, kucharze, a nawet podróżnicy w czasie: księżniczki, rycerze oraz ludzie żyjący w szalonych latach 60. i 70.🦸‍♀️🧙🧝‍♀️🧟‍♀️🧜🧚‍♂️
Ale to nie koniec. Nasi kochani rodzice zadbali, żebyśmy nie byli głodni i przygotowali to, co tygryski lubią najbardziej – pizzę🍕, frytki🍟 i słodkości🧁. Czy można sobie wyobrazić lepsze pożegnanie z karnawałem?
Serdeczne podziękowania dla uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich, którzy dostarczyli i przygotowali pyszności tego wyjątkowego dnia oraz tym, którzy je kupowali. Zebrane fundusze zostaną przekazane na cele charytatywne i zasilą konto naszego kolegi Wojtka. ❤️

mt_gallery

Dzień Śmiesznego Nakrycia Głowy

Ostatni dzień przed feriami zimowymi postanowiliśmy uczcić organizując Dzień Śmiesznego Nakrycia Głowy. Musimy przyznać, że kreatywność naszych uczniów nie zna granic - obok klasycznych kapeluszy i opasek, pojawiły się również maski, peruki, własnoręcznie wykonana czapka z papieru, czepek pływacki, a nawet ....poduszka! Cieszymy się, że poczuciem humoru wykazali się także nauczyciele i pozostali pracownicy. Mamy nadzieję, że tym optymistycznym akcentem rozpoczęliśmy radosne, trochę leniwe, i zdecydowanie bezpieczne odpoczywanie. I tego wszystkim życzymy!

 

{nomultithumb}

Wizyta policjantów

Dziękujemy funkcjonariuszom policji z Komendy Policji w Czchowie za przeprowadzenie i prelekcji i pogadanki z uczniami na temat bezpieczeństwa podczas ferii. 😃🤓👮‍♀️👮

mt_gallery

Dzień Życzliwości

"Najlepszym lekarstwem, którego nie sposób przedawkować jest życzliwość dla drugiego człowieka"
25 stycznia 2023r. przeżyliśmy w naszej szkole wydarzenie związane z przekazaniem przez władze Gminy Czchów "SERCA" na plastikowe nakrętki. Uroczyste przecięcie wstęgi poprzedził apel, podczas którego poszczególne klasy zaprezentowały jak powinna wyglądać "życzliwość każdego dnia"
Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie, obecność i okazane serce.
Wystąpienie uczniów przygotowała katechetka Pani Renata Pawłowska oraz Wychowawcy klas.mt_gallery

Podziękowania

Dziękujemy za wszystkie wpłaty przekazane przez Państwa na naszych koncertach noworocznych na rzecz naszego chorego kolegi Wojtusia Kiełbasy. Wasz dar serca wyniósł 6 767,81 zł i zostanie przekazany na konto Wojtka. Dziękujemy za życzliwość, obecność, dobre serce i chęć niesienia pomocy choremu dziecku. Dzięki Wam krok po kroku Wojtek zbliża się do zakupu bardzo drogiego leku, który pomoże mu w walce z ciężką chorobą.
Jeszcze raz wszystkim wam bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Podkategorie

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1

Konsola diagnostyczna Joomla!

Sesja

Informacje o wydajności

Użycie pamięci

Zapytania do bazy danych