Budżet Obywatelski Województwa Małopolskiego

Bardzo prosimy wszystkich Przyjaciół oraz sympatyków naszej szkoły do udostępniania oraz głosowania. Kod głosowania-TAR17.

Na głosy w formie papierowej czekamy do końca nastepnego tygodnia (tj. do 28.09.2018 r.), potem zachęcamy do oddawania głosów w formie elektronicznej.

baner 750x300

Poniżej przypominamy zasady głosowania:

Każda osoba, która ukończyła 16 lat i mieszka w Małopolsce może oddać swój głos w Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego.

Do wyboru są 3 sposoby głosowania:

1. poprzez włożenie wypełnionej karty do urny – w Urzędzie lub w Agendach lub punktach stacjonarnych. Wykaz wszystkich punktów dostępny jest pod adresem: LINK
  2. elektronicznie (pod adresem: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanie) - elektroniczny formularz głosowania zostanie uruchomiony 10.09.2018,
  3. korespondencyjnie na adres Urzędu lub jednej z Agend (liczy się data wpływu do Urzędu).

Ważne! Można oddać  1 głos na dowolne zadanie w subregionie, w którym się mieszka – nie trzeba być zameldowanym.

Jeśli odda się więcej głosów wszystkie głosy będą nieważne.

Więcej informacji znajduje się na stronie: www.bo.malopolska.pl