Bardzo ważny komunikat

W związku z zaostrzeniem przepisów sanitarnych związanych z COVID-19 wymagane są szczepienia w grupie wiekowej 12-18r.ż. Zatem wszyscy wyjeżdżający do Słowacji, Hiszpanii, Rumunii i na Węgry, aby wziąć udział w wyjeździe muszą posiadać aktualne i pełne szczepienie. Na miejsce uczniów, którzy zrezygnują ze szczepienia będzie przeprowadzona dodatkowa rekrutacja. Zainteresowanych prosimy o zaszczepienie się już w najbliższy weekend ponieważ dodatkowym warunkiem jest okres 14 lub 21 dni od daty zaszczepienia, który musi upłynąć, aby można było wyjechać do jednego z tych państw.

Wszystkich zakwalifikowanych na wyjazd prosimy o kontakt ze szkolą w celu potwierdzenia spełnienia warunków sanitarnych lub rezygnacji z wyjazdu. Ponadto prosimy o złożenie wniosku i uzyskanie karty EKUZ.