Bardzo serdecznie gratulujemy naszej uczennicy - Gabrysi Świerczek i cieszymy się z jej sukcesu

Placówka Terenowa KRUS w Brzesku informuje, że etap regionalny X Ogólnoposkiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” został rozstrzygnięty.

Wyróżnienie otrzymała uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Domosławicach- Gabriela Świerczek. Serdecznie gratulujemy!

Z uwagi na wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego uroczysta gala wręczenia nagród dla uczestników tegorocznego konkursu została odwołana. Odbędzie się ona w innym terminie bądź nagrody dla uczestników zostaną doręczone do szkół. O szczegółach będziemy Państwa informować drogą elektroniczną bądź telefonicznie.