Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale. Bal karnawałowy dla przedszkolaków i uczniów klasy pierwszej, drugiej i trzeciej to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Taki bal jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. 20 stycznia w naszej szkole  już od rana w pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek,  można było spotkać wróżki, księżniczki,  motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana... Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu Grupę Animacyjną, która zachęcała wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach oraz licznych konkursach zręcznościowych, ruchowych. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.

gallery1