Wizyta z ZOL w Czchowie

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, wolontariusze wybrali się do zakładu opiekuńczo – leczniczego w Czchowie.  Uczniowie zawieźli zebrane wcześniej środki higieniczne i środki czystości. Przekazali także ozdoby i stroiki świąteczne, przygotowane przez uczniów szkoły.  Nasi wolontariusze przystroili choinkę i złożyli pacjentom i pracownikom zakładu życzenia.

Za przyniesione środki czystości dziękujemy:  Agnieszce i Jakubowi Koniecznym, Oliwierowi Rubisiowi, Aleksandrze Stężowskiej, Lenie Turek, Tomoteuszowi  Świerczkowi, Wiktorowi i Gabrielowi Burek, Milenie i Zuzannie Dudek, Tomaszowi Maślance, Wiktorii Szczęśniak, Tomaszowi, Aleksandrze i Martynie Topolskim, Karolinie Jaje oraz Kamili Łukasik.

opracowała: A. J.

gallery1 gallery1