FESTIWAL ZAWODÓW

W ramach Projektu Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II, 23.03.2018 uczniowie klasy IIIG, wraz z Doradcą zawodowym p. Marzeną Haberką wzięli udział w Targach edukacyjnych- FESTIWAL ZAWODÓW zorganizowanym w hali EXPO w Krakowie.
Gimnazjaliści zwiedzając stoiska prezentowanych szkół, mogli porozmawiać z wystawcami , przedsiębiorcami współpracującymi ze szkołami, oraz prezentacjami umiejętności uczniów na scenie. Ponadto zainteresowane osoby mogły porozmawiać z doradcami zawodowymi i zbadać swoje predyspozycje oraz kompetencje zawodowe.
Podczas prezentacji szkół‚ uczniowie mieli okazję poznać praktyczne aspekty wiedzy, sprawdzić jakie zawody mogą wykonywać wybierając konkretną placówkę oświatową, wymienić się doświadczeniem, a także zdobyć odpowiedzi na pytania dotyczące edukacji, kariery, wyboru szkoły, uczelni, a także dowiedzieć się, jakie są zawody niszowe.
M. Haberka

fastiwal fastiwal fastiwal