Aktualności biblioteka

Pasowanie na czytelnika


      Dnia 21 marca 2019 roku odbyło się Pasowanie na Czytelnika Szkolnej Biblioteki Uczniów Klasy I Szkoły Podstawowej. Pasowanie na czytelnika to oficjalne przyjęcie uczniów do grona czytelników. Po wstępnym zapoznaniu się z regulaminem i zasadami dbania o książki, przyszli czytelnicy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że zawsze będą szanować książki, a Pan Dyrektor Kazimierz Wojnicki uroczystego dokonał pasowania każdego z uczniów.
    Wyrażamy wdzięczność Drogim Rodziców, że pomimo wielu obowiązków znaleźli czas aby towarzyszyć swoim Kochanym pociechom w tak ważnej chwili. Dziękujemy za Waszą obecność. A najmłodszych czytelników zapraszamy do jak najczęstszego odwiedzania Szkolnej Biblioteki i czytania książek.
                                                                                                                                                                                             Aleksandra Kapusta

 

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...
Czytaj więcej...   

RECENZJE NASZYCH UCZNIÓW

W ramach programu uczniowie wypożyczający nowe książki  napisali krótkie recenzje aby zachęcić innych do czytania.  Warto przeczytać zarówno recenzje jak i polecane pozycje książkowe, gdyż Ktoś mądry powiedział, że kto czyta ten żyje podwójnie.  Kto czyta ten jest bogatszy. Kto czyta ten nigdy nie jest smutny. A więc zapraszamy!!!!!!!!!!

 

Czytaj więcej...

Wizyta w Bibliotece

W piątkowy poranek szkolną bibliotekę odwiedzili uczniowie z klasy I SP w poszukiwaniu postaci z bajek. Pukali, szukali, zaglądali do każdego kącika i znaleźli – naszych milusińskich. W bibliotece ukryli się:  Kubuś Puchatek, Kłapouchy, Śpiąca Królewna, Gargamel i Czarownica.  Uczniowie świetnie poradzili sobie z zagadkami. Należy podkreślić, że pierwszaki już wypożyczają książki, bo wielu z nich zna literki i czyta książeczki. Dziękujemy za wizytę i zapraszamy. A.K

Czytaj więcej... Czytaj więcej... Czytaj więcej...

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1