Harmonogram dyżurów nauczycieli

Nasi nauczyciele są dostępni dla uczniów i rodziców wg harmonogramu- każdy specjalista.  Można dzwonić, pisać  w sprawie realizowanej lekcji, zadania, problemów w zrozumieniu materiału itp. Dokładne adresy komunikatorów zostaną przekazane uczniom, nr telefonów dostępne są u wychowawców. W przypadku spraw pilnych lub niezgodności terminów prosimy o kontakt również poza harmonogramem.

nauczyciel

przedmiot

dzień tygodnia

GODZINA

komunikator

 

Dorota Smagowicz

Język polski

poniedziałek

9:00-12:00

GS

 

wtorek

9:00-12:00

środa

9:00-12:00

czwartek

9:00-12:00

piątek

9:00-11:00

17:00-18:00

Maciej Szefer

WF, EDB, świetlica

poniedziałek

8:00-11:00

messenger

 hangouts

 

środa

8:00-11:00

czwartek

8:00-11:00

Dorota Michałek

język niemiecki

poniedziałek

13:00-16:00

skype, GS, hangouts

 

wtorek

13:00-16:00

środa

13:00-16:00

piątek

13:00-16:00

Magdalena Świerczek

tyflopedagog

poniedziałek

14:00-14:30

messenger

 

środa

14:00-14:30

czwartek

14:00-14:30

Jerzy Nieć

wiedza o społeczeństwie

poniedziałek

7:30-8:30

ZOOM

 

Wiesława Pajor

biologia, chemia, WDŻ, geografia, przyroda

poniedziałek- wtorek-środa- czwartek- piątek

14:00-17:00

GS

 

Marzena Haberka

doradztwo zawodowe, rewalidacja, pomoc psychologiczno pedagogiczna

poniedziałek

9:00-12:00

Messenger, telefon

 

wtorek

13: 00-15:00

środa

13:00-15:00

czwartek

9:00-12:00

Janusz Łach

informatyka, technika, matematyka

Poniedziałek

10:30-11:30

14:30-16:00

   

wtorek

8:00-10:00

15:00-16:00

środa

8:00-10:00

14:00-15:00

czwartek

8:00-10:00

15:00-16:00

Bernadetta Żurowska

religia

wtorek

8:00-11:00

skype

 

Radosław Żurek

muzyka

piątek

10:00-13:00

GS

 

Agnieszka Musiał

plastyka

piątek

10:00-13:00

GI, telefon, messenger

 

Zbigniew Sacha

fizyka, informatyka, matematyka

poniedziałek

8:00-12:00

hangouts

 

wtorek

8:00-11:00

środa

13:00-16:00

czwartek

8:00-11:00

piątek

8:00-10:00

Anna Szot

logopedia

czwartek

10:00-10:45

telefon

 

środa

10:00-10:45

Edyta Czyżyka

logopedia

środa, czwartek

11:00-12:00

skype, messenger

 

Agnieszka Baczewska Kuca

korekcyjno kompensacyjne

wtorek

8:00-11:0

telefon

 

czwartek

8:00-12:00

telefon

 

Marcin Nieć

język niemiecki, język angielski , świetlica

wtorek

9:00-12:00

   

środa

13:00-15:00

czwartek

9:00-12:00

Beata Rabiasz Górska

język polski, geografia

poniedziałek

9:30-11:00

telefon, mail

 

wtorek

9:00-11:00

środa

9:00-11:00

piątek

9:00 -11:00

Barbara Grzegorzek

historia

poniedziałek

8:30-9:00

   

wtorek

14:00-14:30

środa

16:30-17:00

czwartek

14:00-14:30

piątek

8:30-9:00

Anna Jurgała

język angielski

poniedziałek- wtorek- środa- czwartek- piątek

10:00-12:00

17:00-18:00

   

Grażyna Wojnicka

klasa 2

poniedziałek- wtorek- środa- czwartek- piątek

9:00-12:00

telefonicznie, mail

 

Anna Wojnicka

klasa 3

poniedziałek- wtorek- środa- czwartek- piątek

9:00-12:00

telefonicznie, mail

 

Joanna Święch

klasa 1

poniedziałek- wtorek- środa- czwartek- piątek

9:00-11:00

telefonicznie, messenger

 

Anna Hatała Toboła

biblioteka, klasa 1

poniedziałek- wtorek-środa- czwartek

9:00- 11:00

   

Maria Rosiek, Robert Sowa, Ewa Cetera, Joanna Hnatów, Anna Cabała

przedszkole

poniedziałek-wtorek-środa-czwartek-piątek

9:00- 12:00

Telefonicznie (Anna Cabała dodatkowo Messenger/mail)

 

Nasze dane

 Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

32-860 Czchów

Domosławice 24

telefon: 14 663 54 20, 884 987 316

fax: 14 663 54 24

e-mail: zsdomoslawice@domoslawice.pl

bip1