PODZIĘKOWANIE

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Absolwenci, byli Pracownicy, Przyjaciele i Darczyńcy,

wczorajszy jubileusz 160 lat szkoły w Domosławicach głęboko zapadł w sercach wielu ludzi, dla których pojęcie wspólnoty zostało na nowo przemyślane. Jako pracownicy jesteśmy dumni ze współpracy z naszymi uczniami, rodzicami, darczyńcami i przyjaciółmi szkoły, których tak licznie zgromadziła uroczystość. Jak wiele możemy zrobić razem, udowodniło minione święto, które i nam dało wiele radości, siły i satysfakcji. Szanowni Państwo, jesteśmy dumni z takich partnerów dla których szkoła, to nie tylko sale lekcyjne i standardowe lekcje. Stawiamy na realne działania, wirtualnej rzeczywistości używamy jako narzędzia, bowiem nic nie zastąpi wspólnego działania na konkretach. Wczoraj pokazaliśmy siłę pracy zespołowej jej zachwycające wyniki. Jesteśmy dumni że razem budujemy TAKĄ wspólnotę. Za to wszystko serdecznie dziękujemy .

W imieniu społeczności szkolnej z Domosławic

Kazimierz Wojnicki - Dyrektor Zespołu Szkół i Przedszkola