Spotkanie wigilijne

Jak co roku tak i tym tradycyjnie w naszej szkole miało miejsce spotkanie dla osób starszych dla których było wystawione przedstawienie bożonarodzeniowe oraz zorganizowana kolacja wigilijna. W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować władzom samorządowym gminy Czchów i Zakliczyn, paniom z Miejskiego Ośrodek Pomocy Społecznej z Czchowa oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej z Zakliczyna, panom i pani sołtys, seniorom za przybycie, za wspólne świętowanie oraz osobom, które zapewniły im bezpieczne dotarcie na to spotkanie opłatkowe oraz drogę powrotną. Podziękowania należą się też młodzieży szkolnej i nauczycielkom przygotowującym jasełka, paniom które zadbały o najdrobniejszy szczegół w dekoracji stołów na wspólną wieczerzę oraz paniom kucharkom za przepyszną kolację wigilijną. Mamy nadzieję do zobaczenia za rok a oto krótka fotorelacja.

gallery1 gallery1